Wycieczki rowerowe pana Jana

Linki do ciekawych stron
Posty: 27978
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Wycieczki rowerowe pana Jana

Postautor: Karolina Kot » niedziela 14 lip 2019, 22:57

Pozwolę sobie zaprezentować stronę internetową, opisującą rowerowe podróże naszego forumowego kolegi, kryjącego się pod nickiem Yaneck:

https://www.janham.cba.pl/index.php

Warto tu zajrzeć i poszukać inspiracji do nowych przygód i podróży. Jestem niemal pewna, że niejednokrotnie minęliśmy gdzieś w terenie pana Jana, jadącego na swoim rowerze w poszukiwaniu przygód.
Przyznam, że trochę mi się wstyd zrobiło, że my podróżujemy tylko samochodem. Skutecznie zmotywowało mnie to do napompowania opon w moim starym Pimpusiu. ;)
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek 03 cze 2019, 13:55
Lokalizacja: Rybnik

Re: Wycieczki rowerowe pana Jana

Postautor: Yaneck » sobota 27 lip 2019, 14:07

Fajnie, że strona ma oglądalność, cieszy mnie to bardzo, tak jak piszę na stronie "Wycieczki rowerowe to poczucie prawdziwej przygody". Życzę Pani i wszystkim forumowiczom przygody z rowerem. Na stronie mam też wyjazdy samochodem wraz z rowerem w dalsze regiony Polski, ale rower to podstawa! Pozdrawiam i życzę wiatru w plecy.
Kto pyta, nie błądzi!


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Warto kliknąć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości