Podziemne tajemnice Gór Sowich

Książki polecane przez naszych Użytkowników
Posty: 1400
Rejestracja: piątek 30 paź 2020, 09:37

Podziemne tajemnice Gór Sowich

Postautor: smar » poniedziałek 01 maja 2023, 20:37

podziemne tajemnice.jpg
podziemne tajemnice.jpg (298.7 KiB) Przejrzano 494 razy

Pragnę przedstawić cykl 3 książek Bartosza Rdułtowskiego "Podziemne tajemnice Gór Sowich". Książki te ukazały się w latach 2007-2011 dlaczego więc prezentuję je dzisiaj? Bo (wstyd się przyznać...) wtedy gdy się ukazały uznałem je za... zbyt mało interesujące! Otóż książki Bartosza Rdułtowskiego przedstawiają losy powojennych badań Gór Sowich. Ponieważ praktycznie wszystkie wydane pozycje i artykuły w "Odkrywcy" które w bibliografii przywołuje autor były mi znane uznałem że niewiele nowego się dowiem. Myliłem się! Bo z drugiej strony nie miałem prawie żadnej wiedzy o bardzo licznych artykułach jakie na ten temat ukazały się w prasie przed 1989 rokiem. Autor zebrał to wszystko razem i przedstawił w porządku chronologicznym w tym trzytomowym dziełku które z zapartym tchem pochłonąłem w niecałe trzy dni! W mojej opinii każdy kto interesuje się Tajemnicą Gór Sowich uzna te książki za ciekawe i wartościowe. Świetnie systematyzują one większość informacji, hipotez, ocen i mitów dotyczących RIESE

phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Z biblioteki Strażników Czasu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

 

 

cron