Kącik muzyczny

Forum na każdy temat (ale bez przesady) :-)
Posty: 1
Rejestracja: środa 20 mar 2019, 09:37

Re: Kącik muzyczny

Postautor: matwiert » środa 20 mar 2019, 09:41

ja słucham klasykę jazzu - Luis Amstrong, Nat King Cole, Fitzgerlad :)
http://www.skupautzajac.pl/ - Skup samochodów

Posty: 1
Rejestracja: środa 03 lip 2019, 14:40

Re: Kącik muzyczny

Postautor: icon » środa 03 lip 2019, 14:42

Ja już dawno nie słyszałem piosenki, która by wpadła mi w ucho i bym znał wykonawcę. Przykre...


Posty: 27829
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Kącik muzyczny

Postautor: Karolina Kot » poniedziałek 29 sty 2024, 20:36

A ja ostatnio odkryłam muzykę w stylu steampunkowym.

Nieziemsko się przy niej gania starym Oplem Archimedesem po wertepach! Maskuje wszelakie dziwne i niepokojące odgłosy z komory silnika oraz idealnie pasuje do szarpania się z manualnym drążkiem zmiany biegów, kierownicą bez wspomagania oraz klimatyzacją typu Corbotronc w oknach.
Uroku dodaje wiatr wiejący w oczy przez szparę powstałą między oknem, a dachem auta po pamiętnym spotkaniu z jeleniem (wgniecenia po kopytach są czytelne do dziś). Aż się prosi o noszenie takich fajnych, specjalnych okularów.
I jedynie żal, że Corsa nie ma jednak napędu parowego. Ale trzy cylindry, a także niezwykły silnik 1.0 (to ten do kosiaki, który powinien zostać w kosiarce) i tak robią robotę. Z rury wydechowej dymi zresztą ostatnio tak, jak z komina maszyny parowej, więc tak naprawdę na jedno wychodzi.

Gorąco polecam! :mrgreen: :mrgreen:
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Generał Admin
Posty: 2038
Rejestracja: sobota 07 lut 2015, 23:46
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie/Hessen

Re: Kącik muzyczny

Postautor: kusmanek » poniedziałek 29 sty 2024, 23:01

Do Arczka to by pasował szwedzki industrial metal prosto z przemysłowej Haparandy ;)

https://youtu.be/TQa3Tks4wsY?si=dg0m-Xh5JsBs-_1W

Nawet tytuł utworu pasuje :twisted:
Born to make history

Posty: 50
Rejestracja: sobota 21 sty 2023, 16:47

Re: Kącik muzyczny

Postautor: budrys » poniedziałek 29 sty 2024, 23:29

Pasują do wszelkiej jazdy (nie tylko samochodowej :lol: ) piosenki zespołu Amadeo.


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

 

 

cron