Życzenia

Forum na każdy temat (ale bez przesady) :-)
Posty: 770
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2015, 11:09

Życzenia

Postautor: pasqudek » czwartek 31 gru 2015, 12:33

Spełnienia marzeń, zdrowia, i najcenniejszych odkryć ;)
Ostatnio zmieniony sobota 23 gru 2017, 19:23 przez pasqudek, łącznie zmieniany 2 razy.
Jeśli chcesz wykorzystać moje zdjęcia: OK. Tylko proszę podać nazwę forum i nick.

Posty: 27962
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Życzenia Noworoczne

Postautor: Karolina Kot » czwartek 31 gru 2015, 18:37

Najlepsze życzenia noworoczne dla wszystkich Forumowiczów od Głównych Moderatorów.
Na zdjęciu poniżej załapała się część tematyki Strażników Czasu. ;)
Załączniki
Szczęśliwego Nowego Roku!.JPG
Szczęśliwego Nowego Roku!.JPG (72.12 KiB) Przejrzano 15053 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 753
Rejestracja: piątek 07 sie 2015, 00:38
Lokalizacja: Będzin

Re: Życzenia Noworoczne

Postautor: Dawid_FSO » piątek 01 sty 2016, 12:53

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ;)
Zakaz wykorzystywania zdjęć bez zgody autora
Moja strona na FB dotycząca Kolei Piaskowych: https://www.facebook.com/kolejpiaskowa

Posty: 1613
Rejestracja: czwartek 12 mar 2015, 15:19

Re: Życzenia Noworoczne

Postautor: Mario » piątek 01 sty 2016, 19:51

Bardzo dobrego Nowego 2016 Roku

Generał Admin
Posty: 2051
Rejestracja: sobota 07 lut 2015, 23:46
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie/Hessen

Re: Życzenia Noworoczne

Postautor: kusmanek » piątek 01 sty 2016, 20:45

Nie wiem jak u Was, ale mój Nowy Rok od rana rozpoczął się ciekawymi odkryciami :D
Wam wszystkim moi drodzy życzę tego samego :)
Wszystkiego dobrego ;)
Born to make history

Posty: 27962
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Życzenia Noworoczne

Postautor: Karolina Kot » piątek 01 sty 2016, 21:25

U mnie od rana też było ciekawie.
Na samym początku odkryłam, że IKEA tak dobrze podrabia sztuczne rośliny, iż nabrał się na to mój kot, skutkiem czego ze smakiem zeżarł podrabianą trawę.
Efekt tej działalności był w zasadzie taki sam jak po trawie prawdziwej, więc chyba wszystko w porządku.
Potem było już z odkryciami tylko lepiej: kilka nowych strzałek LSR, przedwojennych napisów, kamieni górniczych...

Wygląda na to, że atak kosmitów nie zaskoczyłby Strażników Czasu nawet w Nowy Rok. ;)
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 1875
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 18:35
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Życzenia Noworoczne

Postautor: Eworu » piątek 01 sty 2016, 21:30

Ja też dokładam się do życzeń.
Żadnych spektakularnych odkryć nie dokonałem, ale udało mi się nieco rozjaśnić jeden z wapienników.
Zapraszam na moje stronki Opuszczone_Zaglebie oraz Kolekcja_breloków

Posty: 2061
Rejestracja: czwartek 12 lut 2015, 22:58

Re: Życzenia Noworoczne

Postautor: Franek D. » piątek 01 sty 2016, 23:03

Składam również najlepsze życzenia, aby ten rozpoczynający się właśnie rok AD'16 był naprawdę "dobrym rokiem".
Moje dzisiejsze odkrycie? Kiedy już ucichły "kanonady" - o pierwszej po północy (wspólnie z moim psem Larysiem) z pomocą zasłużonego teleskopu odkryliśmy na niebie wspaniały układ ułożonych w jedną linię ciał niebieskich: Kallisto, Ganimedes, Europa, Io, Jowisz i na końcu Księżyc z czytelnie rysującą się jego rzeźbą przed 3 kwadrą. Taki układ podobno wróży pomyślność.
Załączniki
Układ ciał niebieskich na początek 2016 r..png
Układ ciał niebieskich na początek 2016 r..png (33.34 KiB) Przejrzano 14992 razy
Ostatnio zmieniony piątek 01 sty 2016, 23:24 przez Franek D., łącznie zmieniany 2 razy.

Posty: 27962
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Życzenia Noworoczne

Postautor: Karolina Kot » piątek 01 sty 2016, 23:11

No i masz... Muszę sobie jednak sprawić teleskop. ;)
A ten rok będzie bardzo dobry. Już jest dobry.
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 2061
Rejestracja: czwartek 12 lut 2015, 22:58

Re: Życzenia Noworoczne

Postautor: Franek D. » piątek 01 sty 2016, 23:37

Taka koniunkcja Księżyca z Jowiszem - która właśnie miała miejsce w mroźną, sylwestrową noc 2015/16 - zapowiada: wygranie w grach losowych, otrzymanie dobrej posady, podpisanie intratnego kontraktu handlowego, duże sukcesy w szkole lub w pracy zawodowej, poznanie interesujących i bogatych uczuciowo osób, dokonanie niezwykłego odkrycia pozwalającego poznać miniony czas.


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości