Opuszczone miejsca - Fotokomórka

Linki do ciekawych stron
Posty: 1
Rejestracja: piątek 05 cze 2015, 10:48

Opuszczone miejsca - Fotokomórka

Postautor: Fotokomorka » piątek 05 cze 2015, 10:52

Witam wszystkich!
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony o miejscach opuszczonych: http://fotokomorka.com/opuszczone-miejsca . Od 3 lat jeżdżę sobie po Polsce i Europie i wyszukuje ciekawe obiekty, o których świat już zapomniał. Zapraszam do odwiedzin :)

Posty: 27972
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Opuszczone miejsca - Fotokomórka

Postautor: Karolina Kot » piątek 05 cze 2015, 16:10

Nie mogę uwierzyć, że telefonem komórkowym można zrobić tak ładne zdjęcia.
Większość prezentowanych w linku obiektów z Małopolski i Śląska zwiedziłam, ale moje fotorelacje są znacznie mniej spektakularne. Dobra robota!
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 771
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2015, 11:09

Re: Opuszczone miejsca - Fotokomórka

Postautor: pasqudek » czwartek 07 sty 2016, 19:45

Nokia Lumia 1020 dysponuje zaledwie: 41 Mpix
Jeśli chcesz wykorzystać moje zdjęcia: OK. Tylko proszę podać nazwę forum i nick.

Posty: 1875
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 18:35
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Opuszczone miejsca - Fotokomórka

Postautor: Eworu » czwartek 07 sty 2016, 20:02

Kiedy byłeś w szpitalu? I w którym miejscu stała widoczna na zdjęciu waga? Jak byliśmy w grudniu to jej nie znaleźliśmy...
Zapraszam na moje stronki Opuszczone_Zaglebie oraz Kolekcja_breloków

Posty: 2959
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 23:08

Re: Opuszczone miejsca - Fotokomórka

Postautor: buba » piątek 08 sty 2016, 23:51

A ja natomiast jestem ciekawa czy w przypadku dolnoslaskich szpitala M i palacu Ż (stosujac twoja nomenklature) miales jakies zajscia ze strozami obiektow? bo po zdjeciach widze ze rowniez nie wszedles do srodka?


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Warto kliknąć”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości