Bochnia- czwartkowe spotkania muzealne 2018 r.

Strażnicy Czasu i ich roześmiane buzie na żywo

Bochnia- czwartkowe spotkania muzealne 2018 r.

Postautor: Jarek » czwartek 11 sty 2018, 20:58

Już po raz 36-ty rusza edycja Czwartkowych spotkań muzealnych w bocheńskim muzeum. W świetnej scenerii muzealnego strychu, bezpłatnie, w cieple i świetle, będzie można wysłuchać ciekawych wykładów poświęconych różnorodnej tematyce. http://www.bochnianin.pl/n/kultura/23161/czwartkowe-spotkania-muzealne-rusza-xxxvi-edycja--program

Ja wystąpię w kwietniu , a opowiem , podpierając się multimedialną prezentacją o ciekawostkach kolejowych okolic Bochni na linii Karola Ludwika do dnia dzisiejszego.

Zrzut ekranu (124).png
Zrzut ekranu (124).png (139.98 KiB) Przejrzano 49 razy

Re: Bochnia- czwartkowe spotkania muzealne 2018 r.

Postautor: Karolina Kot » czwartek 11 sty 2018, 21:06

Kurcze, mam ogromną ochotę posłuchać prawie każdego z wykładów! Nie wiem tylko, czy to będzie możliwe do wykonania z technicznego punktu widzenia.

Mam prośbę, Jarku. Przypomnij nam w tym wątku o Twoim wystąpieniu na kilka dni przed nim, żeby nam nie umknęło, postaram się coś wykonbinować. ;)
"Wszystko, co dzisiaj było dla nas pamiątką, jutro może być zasypane pyłem zapomnienia. Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać."

phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Forumowe Spotkania”