Zabawki i "zabawki"

Ciekawostki, śmieszne wpadki, absurdalne sytuacje itp.
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 15:03

Zabawki i "zabawki"

Postautor: cezar borgia » niedziela 22 lis 2015, 10:42

W dzisiejszym świecie oferta produktów dla dzieci jest wyjątkowo bogata. Oczywiście nie zawsze za ceną idzie jakość, ale świadomość konsumencka stopniowo w naszym kraju poprawia się. Coraz więcej na sklepowych półkach jest zabawek i tym samym ich wybór jest większy. Ot, nic nowego. Pociechy od rodziców dostają w prezencie nie rzadko oprócz lub zamiast elektronicznych nowinek typu tablet, zabawki, które mówią, śpiewają, poruszają się, a nawet mają swoistego rodzaju możliwość interakcji z jego właścicielem. Są też zabawki, które związane są z nowościami kinowymi, np. z najnowszym filmem z cyklu "Gwiezdne Wojny". Patrząc czasami na niektóre produkty z tej dziedziny sam miałbym ochotę kupić dla siebie coś takiego, na przykład figurkę Lego Indiany Jonesa albo metalowe modele klasyki światowej motoryzacji :) Przed ich zakupem powstrzymuje mnie ich cena i brak miejscu na półkach :D Czasem chyba jednak pomysłodawcy zabawek na siłę chcą przyspieszyć dorastanie dzieciaków i usiłują wdrożyć je w świat dorosłych. Moim zdaniem to błąd bo zabieranie dzieciństwa dzieciakom nie sprawi, że staną się lepszymi ludźmi.
Dlatego też ze zdumieniem ostatnio w pewnej sieci sklepów zobaczyłem na półce..... piłę łańcuchową-zabawkę. Zresztą oceńcie sami. Poniżej podaję link do wspomnianego produktu.

:arrow: http://zabawki-gry.pl/Pila-Lancuchowa-d ... Drwala,p,6
Każdy z nas ma swoje demony....

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Zabawki i "zabawki"

Postautor: Karolina Kot » niedziela 22 lis 2015, 11:01

A co w przypadku, jeśli dziecko po prostu ma pasję? ;)
Załączniki
Wednesday.png
Wednesday.png (250.81 KiB) Przejrzano 14149 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 306
Rejestracja: czwartek 02 kwie 2015, 19:59

Re: Zabawki i "zabawki"

Postautor: PL_Sheep » niedziela 22 lis 2015, 11:12

Jest dużo ciekawych zabawek czy gier. Lecz wydaje mi się że nie do końca trzeźwi byli programiści co stworzyli ten oto symulator.
Załączniki
t-symulator-kozy-gra-pc.jpg
t-symulator-kozy-gra-pc.jpg (3.3 KiB) Przejrzano 14148 razy

Posty: 2949
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 23:08

Re: Zabawki i "zabawki"

Postautor: buba » poniedziałek 23 lis 2015, 22:39

jak moze byc karabin to czemu nie pila?

Posty: 1011
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 00:19
Lokalizacja: Pschow in Preussen

Re: Zabawki i "zabawki"

Postautor: Markov » wtorek 24 lis 2015, 19:16

Ostatnio widziałem w Biedronie symulator kromki chleba. To dopiero musi być odjazd. Koza wysiada :)

Posty: 2949
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 23:08

Re: Zabawki i "zabawki"

Postautor: buba » wtorek 24 lis 2015, 21:01

Markov pisze:Ostatnio widziałem w Biedronie symulator kromki chleba. To dopiero musi być odjazd. Koza wysiada :)


a co on robi? bo jakos nie umiem sobie wyobrazic?

Posty: 1011
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 00:19
Lokalizacja: Pschow in Preussen

Re: Zabawki i "zabawki"

Postautor: Markov » środa 25 lis 2015, 19:26

Nie mam pojęcia. U mnie wyobraźnia też wysiadła.

Posty: 27835
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Zabawki i "zabawki"

Postautor: Karolina Kot » środa 25 lis 2015, 19:33

Pewnie spada masłem na dół...
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Generał Admin
Posty: 2038
Rejestracja: sobota 07 lut 2015, 23:46
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie/Hessen

Re: Zabawki i "zabawki"

Postautor: kusmanek » środa 25 lis 2015, 19:56

Faktycznie jest coś takiego :o
Mechanika rozgrywki jest wbrew pozorom całkiem skomplikowana, a główna trudność sprowadza się do konieczności oddzielnego kontrolowania każdego z czterech rogów kromki. Celem zabawy jest dotarcie w możliwie jak najlepszym stanie do wnętrza tostera, ale ponieważ możemy wykonywać jedynie proste ruchy na płaskich powierzchniach, to z pozoru proste zadanie przeradza się w pełną wyzwań przygodę, podczas której musimy wykazać się zręcznością, spostrzegawczością i umiejętnością logicznego myślenia.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=24860
Born to make history


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Z życia wzięte”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości