Tropem Badaczy Zagłębia Dąbrowskiego

Książki polecane przez naszych Użytkowników
Posty: 1875
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 18:35
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Tropem Badaczy Zagłębia Dąbrowskiego

Postautor: Eworu » piątek 21 paź 2016, 18:49

Inaczej mówiąc kultura naszego regionu w 100% wydaniu!!!! W tej książce jest naprawdę wszystko. Oczywiście najbardziej zainteresował mnie dział o chatach drewnianych. Jestem jednak mocno podbudowany że ktoś pomyślał i zrobił współczesne zdjęcia nawet takich niby częstych wydarzeń jak ślub czy wieczór kawalerski. Na pewno to zapunktuje w przyszłości i będzie świetną bazą archiwalną. Ponadto są setki zdjęć, równe 402 sztuki! I jeszcze jedna zalety-można ksiązkę pobrać za darmo w PDF. Możliwe że za kilka dni otrzymam wersję papieroą, więc jeśli ktoś preferuje papier tak jak ja może się zgłosić w przyszłości :).

http://tropemkolberga.pl/2016/wp-conten ... ka_net.pdf
Zapraszam na moje stronki Opuszczone_Zaglebie oraz Kolekcja_breloków

Posty: 27967
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Tropem Badaczy Zagłębia Dąbrowskiego

Postautor: Karolina Kot » piątek 21 paź 2016, 19:53

Świetna sprawa!
Przejrzałam tę pozycję na szybko i widzę, że pojawiła się w niej jeszcze jedna teoria odnośnie pewnych dziwnych otworków, nad którymi swego czasu dyskutowaliśmy w Sławkowie. ;)
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 408
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 15:03

Re: Tropem Badaczy Zagłębia Dąbrowskiego

Postautor: cezar borgia » piątek 14 lip 2017, 13:57

Też uważam, że to fajna publikacja. Brakowało takiej jeśli chodzi o Zagłębie Dąbrowskie. Oby takich więcej!
Każdy z nas ma swoje demony....


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Z biblioteki Strażników Czasu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości