Joanna Lamparska i Dolny Śląsk

Książki polecane przez naszych Użytkowników

Joanna Lamparska i Dolny Śląsk

Postautor: Karolina Kot » sobota 26 paź 2019, 06:04

Dwa dni wystarczyły, żebym po mojej przeprowadzce na Dolny Śląsk natknęła się na publikacje pani Joanny Lamparskiej. Po prostu po podpisaniu umowy o pracę ruszyłam zameldować się w lokalnej bibliotece, pytając o literaturę regionalną. No i stało się. ;)
Szybko odkryłam, że pani Joanna, wrocławska dziennikarka obdarzona detektywistyczną smykałką, ciekawością świata i wrodzoną wrażliwością idealnie wpasowuje się poruszaną przez siebie tematyką w istotę naszego Forum. To taki "swojak".
Oczywiście skończyło się na tym, że wszystkie książki zakupiłam sobie na własność. Na ostatnią - "Imperium małych piekieł" - trafiłam przypadkowo w lokalnej "Biedronce", wyskoczywszy "tylko po mleko i żarcie dla kota".

Bardzo polecam!
Załączniki
Joanna Lamparska.JPG
Joanna Lamparska.JPG (105.81 KiB) Przejrzano 271 razy
"Wszystko, co dzisiaj było dla nas pamiątką, jutro może być zasypane pyłem zapomnienia. Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać."

phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Z biblioteki Strażników Czasu”