Pozycja Rawka - Bzura (Rawka-Bzura-Stellung), Punkt Oporu (Stützpunkt) Kamion

Moderator: warschauer44

Posty: 1999
Rejestracja: poniedziałek 22 cze 2015, 22:45

Re: Pozycja Rawka - Bzura (Rawka-Bzura-Stellung), Punkt Oporu (Stützpunkt) Kamion

Postautor: warschauer44 » środa 02 mar 2016, 18:56

forty44 pisze:Prosiłem o mapkę ponieważ po kilku latach oraz związanym z upływem czasu rozwojem roślinności nie mogę rozpoznać lokalizacji zaprezentowanych ''ringów''. Ja to widzę tak (trzy ringi nr 5,7,8, czwartego nr 9 schowanego w porzeczkach nie znalazłem).

Oto i mapka, bez Ringa z stawu, ciekaw jestem gdzie on został wykopany, co do PGR tam widzę naznaczony obiekt 668, widział go Kolega? Podczas mojej bytności brama była zamknięta, a i nie za bardzo było z kim pogadać.
Załączniki
mapppa1.jpg
mapa
mapppa1.jpg (28.72 KiB) Przejrzano 6713 razy
www.facebook.com/Luftschutz3345

Posty: 463
Rejestracja: poniedziałek 29 lut 2016, 19:45

Re: Pozycja Rawka - Bzura (Rawka-Bzura-Stellung), Punkt Oporu (Stützpunkt) Kamion

Postautor: forty44 » środa 02 mar 2016, 20:57

Czyli Rs-ów jest cztery (piąty koło stawu) - więc wszystko się zgadza.

Obiekt na terenie PGR ''dołożył'' Internauta na innym forum i raczej jest ''pewny'', ja go nie widziałem brama także była zamknięta.

Posty: 1999
Rejestracja: poniedziałek 22 cze 2015, 22:45

Re: Pozycja Rawka - Bzura (Rawka-Bzura-Stellung), Punkt Oporu (Stützpunkt) Kamion

Postautor: warschauer44 » środa 02 mar 2016, 22:33

Ciekawa, sprawa dot. tego punkt oporu jest na stronie Mazowieckiego Konserwatora, a dokładniej w tabeli: obiekty planowane do włączenia do wojewódzkiej ewidencji zabytków, pozwoliłem sobie zrzut z fragmentu tego pdf-a, wstawić na forum. Oczywiście może to być bzdurą ale może i nie...
Załączniki
podgląd.jpg
podgląd.jpg (41.3 KiB) Przejrzano 6688 razy
www.facebook.com/Luftschutz3345


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Stellung A2”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości