Rozgwiazdy

W dziale tym zamieszczamy interesujące przedmioty, odziedziczone po przodkach lub zakupione na giełdach staroci

Moderator: Velder

Posty: 2956
Rejestracja: czwartek 19 lut 2015, 23:08

Rozgwiazdy

Postautor: buba » środa 16 gru 2015, 22:34

Mam w posiadaniu sztuk 4, 3 przyjechaly z toperzem z Kaliforni, a tu dokladniejsza historia czwartej, z Czarnogory

Kolezanka na pomoscie nad Zatoka Kotorska znajduje spora rozgwiazde. Sama tu chyba nie wylazla coby sie poopalac. Nie mamy pojecia jak dlugo juz tu lezy i czy jeszcze zyje. Napewno wieczorem jej nie bylo. Lekko dziubnieta zdaje sie ruszac jedna macka. Moze rybak ja wyciagnal? Wrzucamy ja do wody. Moze namoknie, ozyje i sobie odplynie w sina dal? Po godzinie wracamy ja odwiedzic. Nadal lezy w tym samym miejscu brzuchem do gory i sie nie rusza.. Wiec chyba nie ozyje… Wyciagamy wiec ją i ukladamy na tylnej poleczce w skodusi. Bedzie fajna pamiatka! Na kazdej granicy przykrywamy ją recznikiem- a nuz sie spodoba jakiemus pogranicznikowi, powie ze nie wolno przewozic i mu sie do łap przylepi? nie ma co ryzykowac!

Obrazek

Obrazek

phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Nasze skarby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość