Będzin - nawiedzony dom

Proszę podchodzić do tego działu z przymrużeniem oka

Moderator: Eworu

Posty: 27771
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Będzin - nawiedzony dom

Postautor: Karolina Kot » piątek 11 wrz 2015, 21:15

Od dzieciństwa słyszałam, że w jednym z domów, znajdujących się nieopodal stadionu w Będzinie, straszy. Przejeżdżając w pobliżu tramwajem, wielokrotnie zachodziłam w głowę, o który budynek może chodzić.
Jednorodzinny, parterowy dom, znajdujący się przy ulicy Małobądzkiej 11, nie wyróżnia się niczym szczególnym. Oczywiście poza różowym gankiem.
Oplatają go jednak miejskie legendy, według których jest on miejscem przepaskudnie nawiedzonym, opanowanym przez zjawisko w typie poltergeistu, z latającymi we wnętrzu sprzętami i meblami.

Nie sprawdzałam, jak to wygląda w środku, gdyż budynek jest własnością prywatną. Z zewnątrz wszystko wygląda jednak bardzo zwyczajnie, chociaż znajdą się i tacy, którzy słyszeli podobno tłukące się po nocach naczynia kuchenne.

Lokalizacja
Zdjęcia wykonałam we wrześniu 2015 roku.
Załączniki
Nawiedzony dom (4).JPG
Nawiedzony dom (4).JPG (76.05 KiB) Przejrzano 14185 razy
Nawiedzony dom (1).JPG
Nawiedzony dom (1).JPG (62.68 KiB) Przejrzano 14185 razy
Nawiedzony dom (2).JPG
Nawiedzony dom (2).JPG (79.83 KiB) Przejrzano 14185 razy
Nawiedzony dom (3).JPG
Nawiedzony dom (3).JPG (67.41 KiB) Przejrzano 14185 razy
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Nawiedzone domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości