Dąbrowa Górnicza - "3 Maj się ulicy" - spacer historyczny

Strażnicy Czasu i ich roześmiane buzie na żywo
Posty: 1875
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 18:35
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza - "3 Maj się ulicy" - spacer historyczny

Postautor: Eworu » środa 12 wrz 2018, 20:50

Serdecznie zapraszam w weekend na spacer historyczny po ulicy 3 Maja w Dąbrowie Górniczej, który odbędzie się w ramach Festiwalu Ulicznego 3 Maj się ulicy.
Piątek 14 września, godzina 18.00, Sobota 15 września, godziny 12.00; 13.30; 15.00.

Czas spaceru 40 - 60 minut. Będzie zaglądanie w podwórka, stare zdjęcia, drewniane klatki schodowe, żydowska biblioteka i wiele innych. ;)
Zapraszam na moje stronki Opuszczone_Zaglebie oraz Kolekcja_breloków

Posty: 27967
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Dąbrowa Górnicza - "3 Maj się ulicy" - spacer historyczny

Postautor: Karolina Kot » środa 12 wrz 2018, 21:22

Mnie nie będzie, ale liczę na fotorelację. ;)
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 771
Rejestracja: poniedziałek 30 lis 2015, 11:09

Re: Dąbrowa Górnicza - "3 Maj się ulicy" - spacer historyczny

Postautor: pasqudek » sobota 15 wrz 2018, 14:09

Dzisiejszy Fotoreportaż
Jeśli chcesz wykorzystać moje zdjęcia: OK. Tylko proszę podać nazwę forum i nick.

Posty: 1875
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 18:35
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Dąbrowa Górnicza - "3 Maj się ulicy" - spacer historyczny

Postautor: Eworu » wtorek 18 wrz 2018, 17:55

Brak czasu nie pozwolił na napisanie relacji. Mimo mich ogromnych obaw i słabej promocji spacery okazały się (przynajmniej dla mnie) ogromnym sukcesem. Z zaplanowanych 4 odbyło się 6, z zapisanych 8 osób przyszło niemal 30, z planowanych 45 minut na każdym spacerze kończylismy po 1,5h w 3/4 bo już czekali następni :) Ostatecznie spacery zakończyły się uzyskaniem kontaktów do właścicieli lub mieszkańców 3 kolejnych kamienic i paru kontaktów dawnych sklepikarzy.

Jak dostanę foty to coś podrzucę.
Zapraszam na moje stronki Opuszczone_Zaglebie oraz Kolekcja_breloków


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Forumowe Spotkania”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości