Dwa pieski szukają domu

Forum na każdy temat (ale bez przesady) :-)

Dwa pieski szukają domu

Postautor: Karolina Kot » piątek 14 paź 2016, 20:24

Nasz forumowy kolega, PL_Sheep, poprosił mnie o zamieszczenie informacji o dwóch psiakach, które poszukują nowego domu.
Ich poprzedni właściciel, z którym były bardzo związane, zmarł kilka dni temu.
Obecnie pieskami zajmują się sąsiedzi, lecz taki stan rzeczy z oczywistych przyczyn nie może trwać w nieskończoność.
Może wśród Strażników znalazłaby się osoba chętna do przygarnięcia zwierzaków i podjęcia się opieki nad Wackiem (to ten bardziej rasowy) i Lidką?

Poniżej fotografia przedstawiająca pieski.
Załączniki
Psiaki.jpg
Psiaki.jpg (43.22 KiB) Przejrzano 1495 razy
"Wszystko, co dzisiaj było dla nas pamiątką, jutro może być zasypane pyłem zapomnienia. Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać."

Re: Dwa pieski szukają domu

Postautor: PL_Sheep » środa 19 paź 2016, 07:15

Dziś wybieram się z psiakami do Łodzi. Na szczęście udało się znaleźć dom, w którym będą dalej mieszkać razem. Owe pieski należały do mojego Ojca, był bardzo z nimi związany. Wydaje mi się, że była to ostatnia i chyba najważniejsza sprawa, którą musiałem jeszcze w Jego imieniu załatwić.

Postautor: marushka » wtorek 31 paź 2017, 13:07

Udało im się załatwić dom?

Postautor: Karolina Kot » wtorek 31 paź 2017, 13:20

Tak, udało się. :)
"Wszystko, co dzisiaj było dla nas pamiątką, jutro może być zasypane pyłem zapomnienia. Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać."

phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Hyde Park”