Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Forum na każdy temat (ale bez przesady) :-)
Posty: 1011
Rejestracja: poniedziałek 23 lut 2015, 00:19
Lokalizacja: Pschow in Preussen

Re: Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Postautor: Markov » niedziela 25 gru 2016, 14:03

Fajnych i spokojnych świąt wszystkim i każdemu z osobna :)

Posty: 2061
Rejestracja: czwartek 12 lut 2015, 22:58

Re: Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Postautor: Franek D. » wtorek 07 lut 2017, 19:29

Tradycyjnie, w dniu dzisiejszym przesyłam życzenia urodzinowe dla Strażników Czasu - dla wszystkich użytkowników oraz dla sympatyków i obserwatorów.
Statystyka:
W ciągu drugiego roku istnienia, na naszym Forum zarejestrowało się 2x więcej użytkowników niż w okresie pierwszego roku. W większości są to osoby lub czynniki śledzące jedynie forum, o czym świadczy duża liczba wejść w poszczególnych wątkach.
Aktywnie piszący na Forum stanowią ok. 1/7 wszystkich użytkowników.

Posty: 27962
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Postautor: Karolina Kot » wtorek 07 lut 2017, 20:52

Oj, szybko to nam upłynęło!
Ze swojej strony przyznam, że praca na Forum sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję, a poszukiwania terenowe niejednokrotnie pozwalają na dźwignięcie się z przeróżnych zawijasów życiowych.
Jednak nie wolno Nam zapominać, że Forum to także pewien obowiązek związany z rzetelnym i starannym prowadzeniem wpisów i podawaniem danych oraz z dużą uważnością na to, co się pisze.

Wszystkim naszym Forumowiczom, sympatykom i obserwatorom Strażników Czasu życzę kolejnego roku owocujących w odkrycia eksploracji, pogody ducha i wewnętrznego spokoju oraz niesłabnącej pasji.
Fajnie jest budować wspólnie z Wami coś takiego, jak ta nasza strona! :)
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

Posty: 108
Rejestracja: piątek 17 kwie 2015, 20:46

Re: Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Postautor: Bellicus » wtorek 07 lut 2017, 22:23

Forum ma juz dwa lata ? Szczere gratulacje. Co prawda jako obserwator nie bylem z wami od czasu narodzin forum Straznikow, ale dziekuje za zyczenia. Rowniez chcialbym zyczyc, szczegolnie aktywnym uzytkownikom by dalej realizowali swoje odkrywcze pasje. Czesto zagladam na forum i z przyjemnoscia czytam i ogladam kolejne opisywane przez Was miejsca. Stalo sie to juz chyba nalogiem, ale w tym pozytywnym znaczeniu.

Posty: 1875
Rejestracja: środa 19 sie 2015, 18:35
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Postautor: Eworu » wtorek 07 lut 2017, 23:38

Ja chciałbym coś powiedzieć z perspektywy aktywnego facebookowicza. Może nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale na wszelakich lokalnych grupach historycznych, fanpagach, profili osób związanych z historią nasze forum jest stałym gościem. Wiele razy dostawałem na stronie lub na normalnym profilu wiadomości z linkami odnoszącymi się do naszego forum i słowami "Zajrzyj na ten wątek, polecam". Parę razy odsyłali mnie nawet do wątków które sam tworzyłem :P.
Kogo bym nie spytał , każdy chociaż słyszał o nas, a 50% zagląda tu od czasu do czasu. W najbliższej perspektywie dwóch-trzech lat zaryzykuje stwierdzenie że staniemy się wiodącym forum Zagłębia, a może nawet Śląska...
Zapraszam na moje stronki Opuszczone_Zaglebie oraz Kolekcja_breloków

Generał Admin
Posty: 2051
Rejestracja: sobota 07 lut 2015, 23:46
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie/Hessen

Re: Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Postautor: kusmanek » środa 08 lut 2017, 10:35

Te dwa lata zleciały w oka mgnieniu :) Cieszę się, że udało nam się coś takiego stworzyć. Wszystkim użytkownikom życzę z tej okazji wytrwałości w dociekaniu historii, niesłabnącej pasji i czasu na jej realizację.
Born to make history

paw
Posty: 48
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 00:54

Re: Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Postautor: paw » sobota 15 kwie 2017, 21:16

Byłem tak gorliwym czytelnikiem Strażników Czasu, że w końcu się zarejestrowałem. Jedno i drugie pozwala mi stwierdzić niniejszym że to forum to Karolina.

Generał Admin
Posty: 2051
Rejestracja: sobota 07 lut 2015, 23:46
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie/Hessen

Re: Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Postautor: kusmanek » sobota 15 kwie 2017, 23:24

Nie tylko ;)
Born to make history

Posty: 27962
Rejestracja: niedziela 08 lut 2015, 20:46
Lokalizacja: Frankenstein

Re: Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Postautor: Karolina Kot » niedziela 16 kwie 2017, 00:49

Absolutnie nie tylko!
To Forum tworzy wielu wspaniałych ludzi z pasją. Czytając wpisy koleżanek i kolegów często zbieram żuchwę z podłogi. Są one tak ciekawe i inspirujące, że niejednokrotnie pędzę w opisane miejsce w pierwszym możliwym terminie, żeby to wszystko zobaczyć na własne oczy. ;)
Nie ilość postów się liczy. Nie wolno zapominać, że Strażników Czasu budują także ludzie, którzy tu niemal wcale nie piszą lub których wpisy pojawiają się bardzo rzadko.
To dzieło to żmudna, codzienna praca, ale zdecydowanie - praca zbiorowa. :D
"Wiele zabytków przeszłości, co jeszcze wczoraj istniały, jutro zniknie bezpowrotnie. (...) Obowiązkiem żyjących jest zebrać te ułomki i okruchy najdroższych pamiątek przeszłości i w pamięci przyszłych pokoleń zapisać..."

paw
Posty: 48
Rejestracja: niedziela 26 lut 2017, 00:54

Re: Życzenia Urodzinowe dla Strażników Czasu

Postautor: paw » niedziela 16 kwie 2017, 01:05

No jeśli niepiszący też są autorami tego forum to istotnie masz rację szkieletku.


phpbb 3.1 styles demo

Wróć do „Hyde Park”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości